dr n. med. Tomasz Kozieł
Specjalista Ortopedii i Traumatologii
Lek. Tomasz Kozieł posiada specjalizację II st. z zakresu ortopedii i traumatologii, uzyskaną w 2007 r. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, studia ukończył w 1993 r. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując na Oddziale Ortopedii i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Prowadzi wykłady w ramach Ogólnopolskich Kursów Artroskopii i Rekonstrukcji Więzadła Krzyżowego. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej. W ramach praktyki lekarskiej zajmuje się wykonywaniem artroskopii stawów oraz rekonstrukcją więzadeł krzyżowych.Lek. Tomasz Kozieł przyjmuje w każdy poniedziałek od godziny 15:00.
dr n. med. Marcin Ziółkowski
Specjalista Ortopedii i Traumatologii
Jestem do Państwa dyspozycji w przypadku doznania przez Państwa nagłego urazu w obrębie kolana. Zapraszam również kiedy występują u Państwa przewlekłe dolegliwości bólowe po urazach, ograniczenia ruchomości lub nie odzyskali Państwo swojej sprawności sprzed urazu. Zajmuję się kompleksowo opieką nad pacjentem – od diagnozy poprzez leczenie operacyjne i dopasowanie odpowiedniej rehabilitacji, do uzyskania pełnej sprawności. W niektórych przypadkach możliwe jest leczenie zachowawcze (unieruchomienie, fizykoterapia, fizjoterapia). W przypadku konieczności leczenia operacyjnego wykonuje: rekonstrukcje (ACL, PCL ), łąkotki, niestabilność stawu kolanowego.Wykształcenie i aktywność zawodowa:
1994 – 2000 Akademia Medyczna w Warszawie – tytuł lekarza medycyny
2000 – 2001 Staż podyplomowy Szpital Czerniakowski w Warszawie
2001 – 2007 Klinika Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
2004 Tytuł doktora nauk medycznych II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
2007 Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
2007 – 2008 Adiunkt Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
2004 – 2013 Centrum Medyczne AVI
2006 Mediq Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Legionowo
2013 MEDIQ Ortopedia Sportowa i Rehabilitacja Warszawa
2020 Szpital NovuMed Medyczne Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjne
dr n. med. Maciej Ambroziak
Ortopedia
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus Centrum Leczenia Obrażeń I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie oraz Queen Mary’s Hospital w Wielkiej Brytanii.
Doktorat z wyróżnieniem i specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dr Ambroziak jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej.
W 2006 roku uhonorowany stypendium Amerykańskiej Fundacji Kościuszkowskiej odbył szkolenie w zakresie chirurgii artroskopowej w Insall Scott Kelly Institute oraz w Hospital for Special Surgery w Nowym Yorku. Doświadczenie zdobyte w USA umożliwiło zastosowanie przeszczepów allogenicznych (przeszczepy ze zwłok z banku tkanek) w pierwotnych jak i rewizyjnych rekonstrukcjach więzadeł krzyżowych.
W Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie zatrudniony na stanowisku Adiunkta na oddziale chirurgii kolana. Wykonuje łącznie ok. 900 zabiegów artroskopowych rocznie w tym ok 420 artroskopowych rekonstrukcji ACL (więzadła krzyżowego przedniego). Odpowiedzialny za organizowanie i prowadzenie kursów w charakterze instruktora w zakresie chirurgii artroskopowej i artroskopowych rekonstrukcji więzadłowych. Wychowanek i uczeń Profesora Wojciecha Maria Kuś- "Ojca Polskiej Chirurgii Kolana".
Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu - w szczególności chirurgii stawu kolanowego, leczenia zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego.
Miejsca konsultacji ambulatoryjnych:
1. Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Warszawa"
dr n. med. Paweł Skowronek
Ortopedia
Kierownik Kliniki Chirurgii Ortopedyczno–Urazowej WSZZ Kielce UJK , Centrum Urazowe , Koordynator Zespołów oddziałów Ortopedii i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Zakład wydziału Medycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2010 roku organizator , Koordynator oraz Trener w Międzynarodowych Ośrodkach Szkoleniowych w technikach miniinwazyjnych protezoplastyk stawów. Absolwent studiów MBA SGH/WUM.Specjalista w zakresie protezoplastyk stawów , w szczególności technik miniinwazyjnych MIS DAA, oraz zabiegach rewizyjnych protez. Prekursor i trener w Polsce od 2006 roku technik miniinwazyjnych w alloplastyce stawów biodrowych. Prekursor technik mininwazyjnych MIS DAA i DAA w Warszawskiej Klinice Ortopedii i Traumatologii WUM. Obecne doświadczenie w tym zakresie operacji to ponad 4000 zabiegów z użyciem technik MIS DAA , DAA oraz zabiegów rewizyjnych.
Dostęp przedni MIS DAA w protezoplastyce stawu biodrowego minimalizuje śródoperacyjne uszkodzenie tkanek miękkich poprzez brak pierwotnego uszkodzenia tkanki mięśniowej w stosunku do standardowych dostępów operacyjnych . Poprzez implantację protezy w przestrzeni międzymięśniowej uzyskujemy pierwotnie naturalne napięcie i siłę mięśniową bez oczekiwania na zrost tkanek , dzięki czemu przyspieszamy i skracamy rehabilitację oraz hospitalizację pacjenta. Zmniejszamy również ryzyko zwichnięcia protezy oraz powierzchnię operacji .Dostęp DAA statystycznie jest najmniej ryzykowny ze względu na możliwość dyslokacji protezy , zwłaszcza przy typowych ruchach dnia codziennego , jak siadanie , kucanie , itp. Poprzez zastosowanie MIS DAA lub DAA dajemy również szansę na najmniejsze ograniczenia zakresu ruchów oraz możliwość utrzymania wysokiej aktywności pacjentów.
Specjalista z zakresu alloplastyk stawów biodrowych i kolanowych z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie implantów typu preassembled , „krótkich” trzpieni , implant1)ó wmodularnych itp.
Ukończone studia w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z 3 letnim stypendium naukowym. Specjalizacja w Klinice Ortopedii i Traumatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ukończona egzaminami z wyróżnieniem. W latach 1998-2012 asystent i starszy asystent w oddziałach Protezoplastyk Stawu Biodrowego i Kolanowego, Traumatologii .
Od 2007 prekursor nowoczesnych technik miniinwazyjnych protezoplastyk stawów biodrowych w Warszawskiej Klinice Ortopedii. Wykładowca na wydziałach lekarskich, rehabilitacyjnym, English division. Autor i współautor prac o tematyce ortopedycznej i radiologicznej.
Od roku 2009 międzynarodowy i krajowy trener-szkoleniowiec technik miniinwazyjnych stawów biodrowych – obecnie z ponad 12 letnim doświadczeniem w powyższych zabiegach w i za granicą , współtwórca modyfikacji technik i narzędzi MIS DAA ponad 350 szkoleń typu chirurg-chirurg dla lekarzy z Polski , Europy , Bliskiego Wschodu, Azji, Ameryki Pn. i Płd. Trener w ośrodkach chirurgicznych w Europie , Azji , bliskim Wschodzie
2012 – obrona pracy doktorskiej z zakresu zwichnięć protez stawu biodrowego.
2013 – rozpoczęcie współpracy z Warszawskim Centrum Onkologii w nowatorskich biotechnikach z wykorzystaniem komórek macierzystych w zmianach zwyrodnieniowych stawów oraz zmianach pourazowych.
2014 – Obrona pracy dyplomowej na Uniwersytecie Warszawskim – Wydział Zarzadzania w tematyce „Zarządzania w Służbie Zdrowia w dobie przekształceń własnościowych”.
2014 – obecnie Kierownik Kliniki Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Urazowe
2015 – Nagroda Lekarza roku w Kielcach w roku 2014.
2016 – Nagroda Lekarza roku w Kielcach oraz w województwie Świętokrzyskim w roku 2015, jak również Nagroda „Ortopeda roku” w województwie świętokrzyskim. Od 2005 liczne krajowe i międzynarodowe wystąpienia w tematyce protezoplastyk stawów oraz dostępów miniinwazyjnych,
2017 –obecnie Koordynator Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego;
2019 – obecnie mazowiecki konsultant wojewódzki w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
2019 – obrona podyplomowej pracy MBA w ramach studiów podyplomowych SGH / WUM – Zarządzanie w służbie Zdrowia
Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu chorób stawu biodrowego. Jest pionierem korzystania z technik miniinwazyjnych z dostępu przedniego.
dr Maciej Uchowicz
Ortopedia - Chirurgia
Każdego roku wykonuje około 600 operacji, przede wszystkim z zakresu chirurgii stawu kolanowego i ramiennego.Do chwili obecnej jeden z kilkunastu lekarzy w Europie (jedyny z Polski), którzy uzyskali kwalifikację i ukończyli wysokospecjalistyczne kursy chirurgii stawu kolanowego i barkowego pod auspicjami Europejskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii (Anglia, Wochy, Niemcy, Holandia, 2015-2017).
W 2014 r. współpracował z Dubai Bone & Joint Center, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
W latach 2007 – 2008 pracował na stanowisku samodzielnego specjalisty w szpitalu uznanym za jeden z 20 najlepszych w Hiszpanii (Hospital de Santa Barbara, Puertollano).
Od 2017 współpracuje z Medycznym Centrum Zabiegowo Rehabilitacyjnym w Jabłonnie i Grupą Luxmed
Od 2011 r. współpracuje z Kliniką OMED Kabaty i Centrum Attis w Warszawie.
Od 2009 roku współpracuje z Międzyleskim Szpitalem Specjalistycznym w Warszawie
W latach 1999-2006 zatrudniony w Klinice Ortopedycznej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
Stopień specjalisty uzyskał w roku 2006.
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1998).
Współtwórca Komisji Medycznej Polskiego Związku Alpinizmu.
Członkostwo towarzystw naukowych PTOiTR, ESSKA, PTMiRG.
Uczestnik i wykładowca kursów, szkoleń, zjazdów i konferencji krajowych i międzynarodowych.
4/11.00 "AO Course", Warszawa
10/03.02 "Orthopilot - Team Training", Niemcy
23-27/04.0210th ESKKA Congress, Włochy
23/11.02 "Systemy Nawigacji w Ortopedii", Warszawa
11-13/10.03 "Minimally Invasive Hip Arthroplasty", Francja
17/10.03 "New Approaches to Image Free Navigation in Orthopaedic Surgery", Francja
17/03.04 "Nawigacja operacyjna w układzie narządu ruchu", Warszawa
15/05.04 "LCP i LISS for fracture fixation", Warszawa
15-22/6.04 "Computer – assisted Knee Replacement", Luksembourg
20/11.04 "International Hip Arthroscopy Meeting", Germany
20-27.06.05 "Hip arthroscopy", Anglia
03-05.11.08 "Percutaneous foot surgery", Hiszpania
15.05.09 "Chirurgia Barku", Warszawa
22.05.09 "Chirurgia Barku", Łódź
03-06.09 XIVth International Congress of the FESSH, Poznań
24-26.09.09 – ATOS Live Summit, Niemcy
4-5.12.09 I Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej, Warszawa
22-23.04.10 EFORT ExMEx Forum Włochy
21-22.05.10 Knee Expert Course, Austria
03-06.06.10 ESSKA Congress, Norwegia
23.10.10 I Konferencja Medycyny Górskiej, Katowice
9-10.10.11 – Great Expectations, Symposium, Warszawa
10-12.10.13 III - International Congress of Polish Arthroscopic Society, Warszawa
29-31.01.14 – Arab Health Congress, UAE
9-11.10.14 – Orthopaedic Symposium, Bielsko – Biala
27-29.05.15 – EFORT Congress, Czechy
29-30.06.15 – ESSKA Advanced Knee Surgery Course, Anglia
4-5.09.15 – Join Preservation Congress, Warszawa,
25-27.09.15 - ESSKA advanced Knee Surgery Course, Anglia
13-14.06.17 – ESSK Advanced Shoulder Surgery Course, Włochy
29-30.06.17 – ESSKA Advanced Shoulder Surgery Course, Anglia
5-7.10.17 – ESSKA Biennial Meeting, Kraków
28-29.11.17 – ESSKA All About ACL Course, Niemcy
20-26.01.18 – szkolenie wewnętrzne "surgeon-to-surgeon" Bielsko Biała, R. Brzóska"
dr Paweł Olszewski
Ortopedia - Traumatologia
Obecnie zastępca Kierownika Kliniki Chirurgii Ortopedyczno–Urazowej WSZZ Kielce UJK oraz starszy asystent w Klinice Urazowo - Ortopedycznej Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego WUM.Ukończył studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację odbywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Szpitala Dzieciątka Jezus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Już na wczesnym etapie szkolenia specjalizacyjnego zainteresował się tematyką endoprotezoplastyki stawów. Egzamin specjalizacyjny zdał w roku 2012 z najlepszym wynikiem w sesji egzaminacyjnej. Autor i współautor prac naukowych o tematyce ortopedycznej i traumatologicznej. Od wielu lat w ramach pracy dydaktycznej prowadzi zajęcia ze studentami oraz jest wykładowcą na kursach specjalizacyjnych. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach w kraju i za granicą.
Zakres wykonywanych operacji m.in.:
* Biodro - Endoprotezoplastyka stawu biodrowego z miniinwazyjnego dostępu przedniego MIS DAA. Kosmetyczny dostęp operacyjny (BIKINI). Operacje rewizyjne po endoprotezoplastykach stawu biodrowego.
* Kolano - Endoprotezoplastyka całkowita i jednoprzedziałowa stawu kolanowego. Operacje rewizyjne po alloplastyce stawu kolanowego Artroskopia stawu kolanowego w tym rekonstrukcje więzadłowe.
* Stopa - operacje palucha koślawego (HALLUX) z wykorzystaniem nowatorskiej metody płytki śródkostnej.
* Ręka - operacje przykurcz Dupuytrena, zawężające zapalenia pochewek ścięgnistych (palce „zatrzaskujące”, choroba de Quervaina, ganglion, zespół cieśni nadgarstka)
* Traumatologia - pełen zakres operacji urazowych kończyn górnych i dolnych.
Od 2007 bierze czynny udział w promowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnych technik miniinwazyjnych w protezoplastykach stawów biodrowych. Od roku 2009 krajowy, a od 2015 międzinarodowy trener - szkoleniowiec technik miniinwazyjnych stawów biodrowych. Jeden z najbardziej doświadczonych w kraju chirurgów wykonujących alloplastykę stawu biodrowego z dostępu przedniego. Od 5 lat z powodzeniem stosuje założenia technik małoinwazyjnych w zabiegach endoprotezoplastyki całkowitej i jednoprzedziałowej stawu kolanowego. Od 2016 roku szkoleniowiec na kursach chirurg-chirurg endoprotezoplastyk stawu kolanowego i biodrowego.
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w endoprotezoplastyce stawu biodrowego i kolanowego z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych.
lek. med. Maciej Bazała
Ortopedia - Traumatologia
Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.Ukończył studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie.
Już na wczesnym etapie szkolenia specjalizacyjnego zainteresował się chirurgią ręki, która stała się obszarem jego szczególnej kompetencji. Pomagając na co dzień licznym chorym w Klinice, zdobył duże doświadczenie praktyczne w leczeniu szerokiego zakresu schorzeń kończyny górnej.
Wykonuje m.in. operacje:
– w przypadkach świeżych uszkodzeń urazowych, obejmujące naprawę nerwów, ścięgien, zespalanie kości
– odtwórcze: naprawy wtórne nerwów, mikrochirurgiczne rekonstrukcje przeszczepami, transfery i przeszczepy ścięgien, plastyki skóry, odtwarzanie wielotkankowych ubytków kończyny górnej
– pierwotne operacyjne leczenie świeżych złamań kości łódeczkowatej z użyciem śrub kompresyjnych oraz zabiegi rekonstrukcyjne, z wykorzystaniem wolnych przeszczepów kości i unaczynionych płatów kostnych
– odbarczenia nerwów kończyny górnej i dolnej w zespołach uciskowych (kanał łokciowy, kanał Guyona, kanał nadgarstka, kanał stępu, zespół przedniego kanału stępu)
– w przypadkach zwyrodnienia I stawu śródręczno-nadgarstkowego (ryzartroza) – trapeziektomia, plastyki ścięgniste, protezoplastyka
– guzów tkanek miękkich i kości (np. wycięcie chrzęstniaków i wypełnienie materiałem kościozastępczym)
– w chorobach przewlekłych – przykurcz Dupuytrena, zawężające zapalenia pochewek ścięgnistych (palce „zatrzaskujące”, choroba de Quervaina, ganglion itp.)
Jest pracownikiem naukowym Kliniki Ortopedycznej I Wydziału Lekarskiego WUM, szkoli studentów i lekarzy, jest autorem publikacji w czasopismach naukowych i doniesień konferencyjnych.
dr n. med. Jacek Kurnicki
Chirurgia
Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat oraz specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej (aktualna nazwa: Klinika Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej) SPCSK WUM przy ul. Banacha, w której pracuje do dzisiaj.
W chirurgii ogólnej szczególnie bliska jest muchirurgia tarczycy oraz chirurgia wideoskopowa.
Jako jeden z pierwszych w Polsce wykonał małoinwazyjne wycięcie tarczycy z wideoasystą (MIVAT) oraz cholecystektomię laparoskopową z jednego cięcia (SILS). Wykonuje laparoskopowo plastyki przepuklin brzusznych (IPOM, TEP, TAPP). Ukończył szkolenie prowadzone przez European Thyroid Association i otrzymał certyfikat w zakresie ultrasonografii gruczołu tarczowego.
W chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń, potwierdzone certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył. Umiejętności potwierdzone certyfikatami.
Swoje kwalifikacje stale podnosi w trakcie szkoleń i konferencji naukowych w Polsce i za granicą. Naucza chirurgii studentów Wydziału Lekarskiego WUM w języku polskim i angielskim. Prowadzi szkolenia dla lekarzy specjalizujących się w chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Jest członkiem: Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, European Society for Vascular Surgery oraz International Society of Endovascular Specialists.
Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób tętnic i żył.
Miejsca konsultacji ambulatoryjnych:
Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Warszawa
Renort , ul. Biały Kamień, Warszawa
dr n. med. Robert Tworus
Chirurgia
Specjalista chirurgii naczyniowej.Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej uzyskał w Klinice Chirurgii Ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób tętnic i żył. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i operacyjnym leczeniu patologii naczyniowych. Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń.
Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.
Członek Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych (European Society for the Vascular Surgery) (od 2005).
Specjalizuje się w metodach wewnątrznaczyniowego leczenia miażdżycowych zwężeń tętnic oraz tętniaków. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce dopplerowskiej naczyń. Wykonuje w pełnym zakresie operacje tętnic i żył, zarówno metodami klasycznymi jak i wewnątrznaczyniowymi, a także zabiegi skleroterapii żył.
dr Sebastian Witkowski
Ortopedia - Traumatologia
Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu, absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Po ukończeniu studiów podjąłem pracę w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, z którym stale współpracuję.
Obecnie zabiegi operacyjne przeprowadzam w Klinice NovuMed w Jabłonnej oraz w 6 Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywam odbywając staże i kursy w renomowanych ośrodkach krajowych i zagranicznych.
Zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń z zakresu chirurgii ręki. Od wielu lat wykonuję także badania USG narządu ruchu.
Miejsca konsultacji ambulatoryjnych:
1.Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych, ul. Komisji Edukacji Narodowej 98/U18, Warszawa
dr n. med. Maciej Pawlak
Medycyna estetyczna
Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2008 zajmuje się medycyną estetyczną.Wykonuje zabiegi liftingu twarzy i piersi, plastyki powiek, uszu, oraz liposukcji i przeszczepiania tłuszczu. W pracy wykorzystuje doświadczenie nabyte na kursach chirurgii plastycznej w USA, Kolumbii, Brazylii i we Włoszech.
Jest współautorem wielu materiałów dydaktycznych i kursów praktycznych z zakresu zabiegów lipolitycznych, chirurgii dermatologicznej, medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej.
Właściciel MPawlak Clinic.
lek. Olaf Szuba
Ortopedia - Traumatologia
Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu ze szczególnym uwzględnieniem Traumatologii i Chirurgii Ręki.Posiada duże doświadczenie w leczeniu operacyjnym urazów narządu ruchu i schorzeń ręki, m.in: zespołu kanału nadgarstka, palców strzelających, zastarzałych uszkodzeń ścięgien, nerwów obwodowych, artroz nadgarstka, zaburzeń zrostu kostnego oraz w leczeniu z zastosowaniem technik mikrochirurgicznych, artroskopowych i mininwazyjnych innych patologi w obrębie ręki i nadgarstka.
Szkolenie specjalizacyjne odbył w Katedrze Ortopedii, Traumatologii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Doświadczenie zawodowe zdobył również podczas staży w renomowanych ośrodkach Chirurgii Ręki i Traumatologii w Polsce (Szczecin, Poznań), w Niemczech (Oldenburg, Cuxhaven) i Włoszech (Savona)
Autor publikacji w czasopismach medycznych oraz wystąpień na konferencjach medycznych, wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Prywatnie mąż, ojciec trójki dzieci i zapalony rowerzysta.